Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki félelmetes...

Ajánlana valaki félelmetes könyvet/könyveket?

Figyelt kérdés
Valami horror szerűre gondolok, amint szétizgulom az agyamat :D

2012. szept. 30. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
John Ajvide Lindqvist: Hívj be! (Engedj be!)
2012. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez inkább izgalmas és brutális,feszültségkeltő,de nem annyira félelmetes:Battle Royale.
2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) leírnád hogy miről szól?
2012. szept. 30. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

"Valahol, valamikor egy diktatórikus távol-keleti országban, az állami vezetők kegyetlen kísérletet eszelnek ki: negyvenkét középiskolást egy lakatlan szigeten arra kényszerítenek, hogy életre-halálra megvívjanak egymással. Géppisztolytól kezdve a sarlón át a konyhai étkészletből származó villáig, bármilyen fegyver a rendelkezésükre áll… A Programnak csak egyetlen túlélője lehet: a győztes. Takami Kósun regénye - melyet gyakran neveznek a 21. századi Legyek urának - botrányos karriert futott be. "


Jobban én sem tudnám leírni.Nagyon részletesen leírja minden egyes szereplőnek a halálát,még azt a pillanatot is,amikor ÉPPEN meghal.Nagyon durva könyv-ellenben a filmmel ne próbálkozz,mert egy kalap sz.rt nem ér.


Remélem meghozta a kedvedet :)

2012. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ, NAGYON SZUPER VAGY!!! ^_^

Most akartam pont kiírni egy másik kérdést, mert ezt a könyvet kerestem csak nem tudtam mi a címe :)

Hallottam róla meg bele is olvastam egyszer, csak nem emlékeztem a címére, meg az íróra se ezért nem tudtam rendesen elolvasni és csak az alapsztorira emlékeztem. De így végre el tudom olvasni ezt is !

Nagyon-nagyon köszönöm! :)))

2012. szept. 30. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

:D

Szívesen,örülök,hogy segíthettem :)

2012. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Stephen King: Tortúra, Christine, AZ

És a többi Stephen King könyv.


Richard Laymon is elég jó, Dean R. Koontz meg a klasszisok közül H.P. Lovecraft például.

2012. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Stephen King regényeiben nem fogsz csalódni az biztos.



Rémület a sivatagban

Végítélet

Bilincsben

A mobil

Halálos árnyék

Borzalmak városa

2012. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lau6 válasza:

Szia.Inkább filmeket nézz.

Sokkal jobb filmben,mint könyvben.De te tudod.

2021. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!