Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ugy nézzek...

Mit csináljak hogy ugy nézzek ki mint egy vámpír?

Figyelt kérdés

van a suliban egy musical amiben én vagyok a vámpír.mit csináljak hogy ugynézzek ki?és nem ugy hogy full ki festem magam

piros szem kéne és

naon sápadt bőr

maradjak fel egészn éjjel

a szememmel mit csináljak?sót szorjak bele vagy mi?



2013. jan. 29. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson szót szórni a szemedbe.

A sápadt bőrt könnyű megoldani, elmentek a boltba, és vesztek akármilyen márkájú fehér hintőport, meg esetleg egy olyan nagy bojtos sminkecsetet. Majd az előadás előtt szépen felkened az arcodra. Közvetlenül a fellépés kezdete előtt kend át még egy soron az arcod vele, mert elképzelhető, hogy lekopik. Figyelj, hogy ne menjen a szemedbe, orrodba! Fiú vagy, vagy lány? Ha lány, fekete szemceruzával fesd ki a szemed, úgy még hatásosabb.

A piros szemre nem tudom, miért van szükség. Csak színes kontaktlencsével oldható ez meg, viszont szimplán egy előadásért ez elég drága mulatság.

2013. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem szeretném kifesteni magam.mit tegyek?maradjak fent éjjel?ugy sápadt leszek?
2013. jan. 29. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne menj ki a Napra
2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem leszel sápadt, csak sikeresen megrongálod az agyad a virrasztással. Ha az alvásigényed nagyobb az átlagnál, és te ehhez képest hirtelen semennyit nem alszol, akár hallucinálhatsz is. (Remélem tudod, hogy ez mit jelent)
2013. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de ez így ennyi információból nagy butaságnak tűnik. Miért nem akarsz sminket? Egyszer nem lenne tőle bajod... Ha jól tudom Müllerben lehet kapni fehér alapozót, az tökéletes lenne. Vagy érzékeny rá a bőröd? Vagy ez valami előírt feltétel a darabbal kapcsolatban? A hintőpor is jó ötlet, bár jó sokat tehetsz majd magadra, hogy meglátszódjon, és távolról még így sem biztos, hogy messziről is észrevehető lesz.

A szemed semmi olyantól nem lesz piros, ami egészséges lenne. És ne maradj fenn egész éjjel, semmi értelme, a szemed max karikás lesz, nem piros, és nem tudsz majd koncentrálni a darab közben. És ahogy az előttem szóló is írta, káros.

2013. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Piros szemhez kontakt lencse kell sápadt bőrhöz arcfesték én a púdert próbáltam de pár perc alatt lejött
2013. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nézd meg a Darkshhopot ott mindent megtalálsz
2013. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha egy színdarabról van szó akkor minek fent maradni egész éjjel??
2013. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!