Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem tölt be a...

Csak nekem nem tölt be a freemail egész nap? Órákat tölti, de semmi kép.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Késő délután (5 körül) bejött, de elég nehezen. Azóta nem. Talán javítják, holnap szerintem már jó lesz.
2013. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Ez komolyan mondom hihetetlen.

Lehet olyat csinálni, hogy az e-mail-jeimet átírányítom egy másik szolgáltatónál regisztrál címemre? Mert már nem az első, nekem fontos mail-ek jönnek rá...

Miért nem éjszaka karbantarják?

2013. jan. 29. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy olyat lehet-e, nem igazán értek hozzá, de ha megbízható levelezőt szeretnél, akkor a freemail rossz választás volt. Van, hogy nem jön meg vagy heteket késik egy levél, ill. nem küldi el a leveled, sokszor pedig nem enged belépni vagy be sem tölti az oldalt. Például a gmail sokkal jobb, érdemes lenne csinálnod egyet.

Egyébként most bejött nekem a freemail, kicsit sokat töltött, de sikerült belépnem.

2013. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Attila_the_hun ***** válasza:
A freemail egy nagy rakás lócitrom. Én is azt használom már hosszú évek óta és most nem tudok váltani, mert mindenki ezt a címemet ismeri. Nekem sem működik délután óta, pedig fontos válaszleveleket várok. Nagyon bosszantó!
2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a helyzet nálam is!
2013. jan. 29. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldjetek egy körlevelet az ismerőseiteknek, hogy más lett a címetek. Vagy ez, vagy elviselitek továbbra is a freemailt. Válasszatok!
2013. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!