Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen unalmas, főképp egyhangú az életem? 15/L

Figyelt kérdés
Nem tudom másoknak miből állnak a napjai a korosztályomban,lehet hogy nekik se izgalmasabb de nekem így nem jó.A hétköznapjaim annyiból állnak hogy elmegyek suliba,hazajövök,ha olyan hangulatom van akkor gitározok,gépezek ha kell valamire akkor tanulok.A hétvégéim/szünetek ugyanebből állnak,csak suli nélkül.Szeretek gitározni meg egyenként a többivel sincs semmi bajom,de ez hosszútávon nagyon egyhangúvá válik hogy minden nap csak ebből áll.

2013. jan. 29. 22:39
 1/8 anonim válasza:
28%
menj kvának..izgalmas lehet..úristen..találd már fel magad!.
2013. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz,ez aztán hasznos válasz volt...Ha csak ennyit tudsz válaszolni,akkor fölösleges ide írnod.
2013. jan. 29. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Olvass. Én sose tudtam megunni.

Ilyen idős koromban az volt a baj, hogy mindig olvastam, reggel öltözés közben, reggelinél, a suliban a pad alatt...

2013. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az olvasas az jó vagy menny el sportolni vagy szerezz barátokat és szórakozz!
2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, akkor kezdtem el együttesben is zenélni. Heti 3-4 többórás próba eléggé leköti az embert. :)
2013. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sportolni nyáron/tavasszal szoktam mikor jobb az idő.Tudom hogy vannak benti sportok is,de kint jobban szeretek.Zenekarban én is szívesen játszanék de még nem igazán vagyok olyan szinten.Viszont az olvasás jó ötlet.:)
2013. jan. 30. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is gitározom,és az azért elég jó tud lenni, bár időnként vannak holtpontjaim, amikor kicsit elegem lesz belőle, és pár napig nem erőltetem. Ha fiú lennél, akkor javasolnám, hogy kezdj el vmilyen fps játékot játszani, mert az nagyon jól elviszi az időt, és nagyon jó tud lenni, ha haverokkal játszod szerveren, de hát azokat elég kevés lány szokta szeretni. Az nagyot tud dobni az unalmas heteken, ha hétvégéken néha-néha elmegyek bulizni/kocsmázni haverjaimmal, de ezért a szüleid lehet, hogy annyira nem lelkesednének ezért...

16/f

2013. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van kutyád? Az jó társad lehetne! ( persze csak ha tudnál vele eleget foglalkozni )
2013. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!