Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány év együttélés után...

Hány év együttélés után éreztétek, hogy kicsit már egyhangú unalmas a kapcsolatotok? Ez a tipikus "megszokás" dolog. Miért, mivel kezdődött? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már 1 év után érezni szoktam. Tulajdonképpen nem rossz a megszokás, de később a szakítás jó gyógyír volt ellene
2009. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év után. Majd jött egy fellángolás nekem egy másik pasi iránt, így szakítottunk. Megbántam, mert rájöttem, mégis szeretem, fél év után újra összejöttünk. Így már öt éve vagyunk együtt. :) Ha érezzük, hogy kezd megint lapos lenni, akkor kitalálunk valamit, mozi, bulik, kirándulás, cukrászda, étteremben vacsi, jégkori, stb. Egy csomó minden van. :) Most szánkózni voltunk, hogy leesett a hó, így 23 éves fejjel. xD És ez hiányzott abban az egy évben, nem csináltunk semmit. Most meg élvezünk mindent. :))
2009. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi 25 éve élünk együtt, de még ne jutottunk el ide.
2009. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csodálom azokat a párokat akik 30-40 évet leélnek egymás mellett..,nagyon ritka az ilyen!
2009. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem éreztem ilyet a férjem mellett és szerintem ez annak is betudható, hogy sokat költözünk, változik a környezetünk, így a régibe nem fásulunk bele.
2009. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

mi már egy éve élünk együtt, kb ennyi ideje is járunk, és még egyáltalán nem lapos a kapcsolatunk.

sztem akkor találtad meg az igazit, ha sosem unatkozol mellette :)

2009. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Én szándékosan nem hagyom, hogy ellaposodjon a kapcsolat. Egy parázs vita is képes megújitani a kissé unalmas kapcsolatot. Ha ez segit, ezt alkalmazzuk, ha más, ahhoz folyamodunk. Csak mozgásban legyünk!
2009. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olyankor mi van ha az egyik fél nem hajlandó,vagy lusta tenni bármit is?
2009. dec. 17. 21:06
 9/15 anonim válasza:
0%
sztem ha szerelmes vagy akkor nincs azazisten hogy megund a párodat,egy élet is kevés ahozhogy mindent megcsinálj, én párommat több mintfél éve ismerem és fülig szerelmes vagyok belé mostis, imádom őt és őszintén szólva örökre őt akarom =)unalomnakmeg csak nyoma sincs akármivel eltudunk szórakázni :D pl most hullottle a haw ésmáris kaptam az arcomba :D
2009. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és fogsz is még kapni amiért ellöktél:D...amúgy ha az egyik fél lusta erre akkor ott baj van ,mert ezek szerint ő vagy nem érzi ezt az unalmas állapotot problémának vagy nem foglalkozik eléggé a kapcsolatotoknak..tapasztalatból mondom ha elmész bulizni barátnőiddel felkapja a fejét és utána figyelmesebb lesz veled:D
2009. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!