Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliba mindenki leb*ziz, és...

A suliba mindenki leb*ziz, és beszólógat, de én nem tudok semmitse visszavágni. Mit tegyek, hogy abbahagyják?

Figyelt kérdés
már próbáltam, hogy mintha nem érdekelne, de nem megy, egyszerűen leblokkolok, vagy nem tudom:S
2009. szept. 2. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen!... 8-[]

Milyen iskola ez?!


A tanároknak (osztályfőnök) vagy a szüleidnek nem tudnál szólni?


Szólj az osztfő.-nek, hogy tegyen valamit, mert nem szeretnél verekedni, de ha így folytatják, valakinek szétrúgod a v@lagát! Mond meg, hogy te nem szeretnél ebben a stílusban visszaválaszolni, mert akkor te is arra a szintre kerülnél, ahol ezek a mocsok kis "beszólogatók" tanyáznak...

2009. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom (ez a kerület legjobb sulija, de ha ez igaz, nem is tudom elképzelni, hogy milyen lehet a többi), de nem akarok ofőnek vagy főleg szüleimnek szólni, mert akkor még jobban azthiszik h beszari vagyok meg ilyesmi
2009. szept. 2. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos okot adsz rá, hogy ezt csinálják. Két dolgot tehetsz: változtatsz a megjelenésed, hogy ne szólogasson mindenki be, vagy felvállalod a külsőd büszkén és lepergeted magadról a beszólásokat.
2009. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de teljesen úgy (sőt visszahuzódobban) öltözök, mint azok, akik beszólógatnak...

pl. az egyik szinte folyton rózsaszinbe van és sose buzzizzák le de én ha már lilát vagy fehéret veszek fel akkor biztos h buzzi vagyok... szoval eléggé köcsőgség

2009. szept. 2. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A leszbi vagy a homok nagyon divatos, TRENDI! Ha nem vagy az, vagy túlságosan csendes vagy, a hangadó hülyék ezzel szórakoznak. Én ilyen suliba be nem tenném a lábam. Elit suli?! Ez???
2009. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!