Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi kell ahhoz hogy jól tudj...

Mi kell ahhoz hogy jól tudj improvizálni, jól visszavágni egy beszólásra?

Figyelt kérdés

mer' ez a dolog nekem nagyon kéne


sokszor történt már velem az hogy, lejátszom magamban újra a jelenetet és tök jól beszólok, de mikor a köv. nap történik valami más dolog, más téma ,akkor meg nem jön semmi


az osztálytársaim közül pedig a jó népszerű csávók,lányok simán lezavarnak bárkit aki beszól


én pl. verekedni is utálok ,ha valaki beszól nekem akkor inkább nem törődök vele, v bocsánatot kérek ,ha jogosnak érzem a beszólást..


nem vagyok egy csunya ember ,de a fogaimat rohattul rühellem ,tudom hogy fogszabi kéne ,de a 0 önbizalmam miatt elképzelni sem tudom ,nem hogy megvalósítani a dolgot, pedig most leszek 18 szeptemberbe szval nyárra valahogy fel kéne turbóznom magam , köszönöm hogy végigolvastad:)


ha túl bénának ítélsz meg nem ilyen vagyokXD ,csak most bénán fogalmaztam

17F


2011. ápr. 6. 20:18
 1/7 anonim válasza:
Azért nem tudsz visszavágni, mert 0 az önbizalmad. Hasonló cipőben járok...
2011. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
így nem lehetek soha sikeres ,az a legrosszabb az egészben ,ezért kéne ezen sürgősen változtatni
2011. ápr. 6. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Átérzem. Magam is ilyen voltam fiatalon.

A szócsaták győzelméért való esengésen és a sikerességet ezzel összekeverésen egyszerűen felül kell emelkedni. Én elég sikeres ember vagyok, de sosem voltam ilyen spontán szócsatákban marha szellemes. De az értékrendem alapján ez tök fölösleges is. Akárcsak a verekedés. Ja és mégegy: akik lecikiznek, azok a maguk szintjére akarnak lehúzni, mert irigylik, ha valaki más mer lenni, különbözik tőlük. A primitív embert ez zavarja. Én spec teszek mindenki véleményére, mert nem nekik, hanem MAGAMNAK ÉLEK. (Fejleszd az egódat!)

2011. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, jah azon vagyok:)


az még érdekelne te mit értesz sikeres alatt?

2011. ápr. 7. 20:55
 5/7 anonim válasza:

Hát én nem tudom hogy hol állok de nekem mindig beszólnak és mindig sikerül visszavágnom és akkor igen jó érzés:D

de ennek a módja is igen egyszerű én pl olyan dolgot keresek ami bántja a másikat... és igy ugymond "legyőztem"

2011. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-06 22:29


Vagyok.


Kérdezted, hogy mit értek sikeres alatt? Arra gondoltam ezzel, hogyha nem vagy egy spontán beszólós szócsatás jópofáskodó típus, az még nem jelenti azt, hogy nem lehetsz sikeres ember. Sikeres, akinek vannak céljai és el is éri őket, aki olyan életet él, hogy a vágyai és a lehetőségei összhangban vannak, így alapvetően elégedett emberként éli az életét. A sikeresség nem azt jelenti, hogy nincsenek egyáltalán nehézségei az embernek, hanem azt, hogy túlnyomó többségében sikerül elérni, amit akar.

2011. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. ápr. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!