Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszerezni/vásár...

Kelist kérdése:

Hogyan lehet megszerezni/vásárolni/bérelni egy földterületet a Magyar Honvédségtől?

Figyelt kérdés
Van a mi településünk közelében egy földterület, amely a Honvédség birtokában van. Nem használja útként van nyilvántartva, de már szépen benőtték a fák, melyeket érdemes ritkítani és így hosszú évekig lehetne itt fát termelni. Ezt a területet szeretném megszerezni ill a fákat kitermelni. Írtam e-mailt nekik, de válasz nincs

2013. jan. 30. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs protekciód, a honvédségnél nem sok mindent fogsz elérni :(
2013. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. A Hadsereg most nagy eladásokba kezdett és ha nem tart rá igényt pl az önkormányzat, akkor állítólag szívesen adja. Ez meg számára tényleg értéktelen, de nekem meg kincs. Egy próbát megér.
2013. jan. 31. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!