Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Elég beteges a...

Segítség! Elég beteges a németem. Tudnátok segíteni? Fordítani kéne.

Figyelt kérdés

Az általános iskola után a gyerekek különböző középiskolák közül választhatnak. Például szakmákat szakképző iskolákban tanulhatnak. Pl.: szakács, kőműves, festő. Aki érettségizni szeretne az általában szakközépiskolába vagy gimnáziumba megy tovább.

Középiskola választásánál számba kell venni pár fontos tényezőt, mint pl.: érdeklődés, tudás, pontok, szülői akarat.

Szakközépiskolákban különböző szakképzések közül választhatunk. Pl.: közlekedés

Gimnáziumban pedig emelt tantárgyas osztályok közül lehet választani. Pl.: nyelvi osztály, matekos osztály, humános osztály.

Érettségi után jön főiskola, egyetem. Tudásunk és összegyűjtött pontjaink alapján választhatunk az egyetemi karok közül. Pl.: gazdaság, jog, kommunikáció, orvostudomány.

Diploma után, pedig kedződik a munka.

Ma Magyarországon divatmunkák: kereskedelmi munkák, kommunikációs munkák, jog.

Én még nem tudom, hogy mi szeretnék lenni. Számomra az álommunka az a Budapesti Kommunikációs Főiskola elvégézése után valami reklámszervező, manager.

Szívesen lennék még szinkronszínész is.

A magyar fiatalok többsége külföldön szeretne munkát vállalni. Ennek egyik legfontosabb oka, a hazai alacsony fizetés.


2013. jan. 30. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!