Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek sajat keszitesu...

Segitenetek sajat keszitesu dolgok elkesziteseben? (Lent Boveben! )

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy szertnek ithon csinalni sajat keszitesu dolgokat,mint pl:Ajandekok,kulonbozo lakberendezesi targyak stb...Csak egy gond van!Nem kapok egy ertelmes oldalt se ahol ilyen dolgokhoz utmutato lenne!Arra kernelek,hogy joh lenne ha mondanatok par amolyan "Csinald Magad" oldalt,Facebook is szoba johet otis lattam par ilyen oldalt de egyikse fogot meg! :( Valaszokat elore is kossz!

2013. jan. 30. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd a google fodított. Angol nyelven valószínűleg több hasznos dologgal fogsz találkozni.
2013. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Probaltam de ugyse talaltam semmi ertelmeset! :/
2013. jan. 31. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól értem a kérdésed? Szeretnél saját magad ajándéktárgyakat, stb készíteni, de nem tudod hogyan kell?
2013. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen es azt se,hogy mit csinaljak ezert szeretnek olyan oldalt kapni ahol vannak otletek addva es nagyabol le van irva vagy fenykepesen ilusztralva,hogy hogyan kell csinalni!?
2013. jan. 31. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Kézműves táborokban sok jót lehet csinálni. Menj el mint önkéntes segítő igaz hogy vigyázod kell a picikre, de cserébe részt vehetsz a foglalkozásaikon.
2013. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!