Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy dolgoznátok fel, hogy...

Ti hogy dolgoznátok fel, hogy lepontoztak titeket, és lesülyedtetek 76%ra, mikor már olyan szép 82% kezdett körvonalazódni?

Figyelt kérdés
Plusz pontért: Ti hogy dolgoznátok fel, hogy ilyen hülyeségeket kérdeztek mint most éppen én?
2013. jan. 31. 03:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen 82, mint ez? :) 76-ot nem tudnék feldolgozni. Biztos a Dunának mennék.

Én jót nevetek mindig a kis sértődősökön, akik azon sírnak, hogy jajmostmiértkellettlepontoznibrühühü :D

2013. jan. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 76 előrrelépés lenne. :)
2013. jan. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előfordul sajnos az ilyen. Írj egy pár nyalós választ mindenhová és felmennek a pontjaid! :D

Ha egy nap alatt ennyire lesüllyedt, vissza is tud ugrani hamar.

2013. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 31. 14:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Waa, már 78 :D
2013. febr. 2. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg pont azokkal van a baj, akik benyalnak valakinek csak azért, hogy több jó pontjuk legyen. Én pont arra vagyok büszke, hogy mindig leírom azt,amit gondolok, még akkor is, ha előttem 20 másik válaszoló az ellenkezőjét mondja. Így nyilván nincs túl magas százalékom, de kit érdekel?
2013. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

*Hát szerintem meg pont azokkal van a baj, akik benyalnak valakinek csak azért, hogy több jó pontjuk legyen.


Egyetértek.


Azonban van egy olyan gonolatmenetem is, hogy ha nagyobb %os emberke ír olyasmit, ami hmmm.... meredeken hanzik elsőre, akkor talán picit fogékonyabbak lehetnek rá.

2013. febr. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!