Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tetoválást csináltat...

Szeretnék tetoválást csináltatni, csak nem tudom, hogy mit és hogy hová! Szerintetek egy nőn hol szép a tetko?

Figyelt kérdés
Nekem kulcscsonton meg ujjon meg csuklón nagyon tetszik .. csak nem tudom melyik mennyire fáj , vagy hogy hol szép , vagy hogy hol mutat jól .. :) segítsetek!

2013. jan. 25. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt csak te döntheted el....

ami szerintem a lényeg hogy teljesen egyedi legyen....

nekem lányokon az alkarjuk belsején tetszik, de ez ne legyen mérvadó.

2013. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem lanyokon a csipojuk korul, oldalukon tetszik nagyon. Tok jo amikor "csomagolsz ki" egy lanyt es egyszer csak elobukkan valami kiraly tetovalas:)
2013. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) iagazából egy idézetet szeretnék ami nagyon rövid :)
2013. jan. 25. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Az mehet az oldaladra ugyanugy, vagy ami meg jo hely szerintem az ilyen idezeteknek meg feliratoknak az a felkarod belso resze.
2013. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cathilina ***** válasza:
Én mindenképpen olyan helyet választanék, ami a későbbiekben semmilyen munkánál, vagy egyéb formálisabb helyen nem zavar, tehát ami takarva van még rövid ujjú pólóban is. Mondjuk lapocka, vagy a medencecsont felett.
2013. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt csak te döntheted el, hogy hova szeretnéd, mivel a te tetoválásod lesz a te testeden.

Személy szerint nekem a lapockán vagy hátul a derékon tetszik, esetleg a boka körül.

2013. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nekem kulcscsonton van és nekem nem fájt,de az egyik barátnőmnek már fájt,akinek szintén ott van.Ez mind a te fájdalomküszöbödtől függ.A csuklómon is lesz egy hamarosan,ahol álítólag fáj,de a barátnőmnek nem fájt.Az ujjakon pedig mindenki szerint nagyon fáj.Amúgy mind3 helyen abszolút jól mutat.Milyen idézetet szeretnél??:)
2013. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A medencecsont felett, vagyis a hát alsó részén, de a bokán is jól néz ki.
2013. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 EXTRAWELT válasza:
medence csont alá,popsi fölé derékra noniguratív minta jól mutathat
2013. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SzilKa ***** válasza:

Ha vekony, csontos lany vagy, a kulcscsont jobban fajhat, az ujjasra semmikepp ne tetovaltass, egyreszt faj, masreszt min 3x at kell menni rajta hogy megmaradjon, mert baromira kopik az igenybevetel miatt.


Rovid idezet a vallon is jol mutat (lapocka teteje), alkaron, csuklon is szep lehet, bugyivonalon is jol nez ki. Oldaladon hosszaban szep, bar az is elegge erzekeny terulet.


Ha kesobb olyan helyen dolgoznal, ahol hatrany a tetko, akkor vedd figyelembe, hogy mely reszeken tudod mindig takarni.

2013. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!