Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek kell megtenn...

Szerintetek kinek kell megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés
Úgy konkrétan te véleményed szerin :) kinek kell bevallani először ? És miért olyan nehéz mindig az ,, első? szerelem? Az emberek miért félnek egyátalán bevallani hogy mit érez iránta(nem azt mondom hogy én olyan vagyok hogy kiállok és ordibálva mondom hogy szeretlek :DDD) meg tényleg olyan nehéz az első szerelem? Előre is köszönöm a válaszokat :)))
2013. jan. 31. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem magunknak kell kezdeményezni. nem lehet halogatni.
2013. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát talán a beégéstől félnek a legtöbben, azért elég cink, mikor elküldenek, főleg, ha utána még találkoznotok kell sokszor (pl. osztálytárs, edzőtárs vagy ilyesmi). Akkor már könnyebb, ha jól ismeritek egymást, és barátok vagytok, de így ismeretlenbe azért nem könnyű eset. Szerintem a fiúnak kell kezdeményezni, de a lánynak meg fontos, hogy adjon valami jelet ilyenkor, ami arra sarkallja a fiút, hogy ne adja fel. Kétségek közt a legrosszabb lenni, mikor nem tudod, hogy mi az, ami szándékos, és mi véletlen gesztus, stb.
2013. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem :-) nagyon köszönöm a válaszotokat :)
2013. febr. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!