Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk mért olyan "gyávák",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mért olyan "gyávák", esetlenek randi, szerelem terén? ezen az oldalon meg ilyen helyeken csak osztják az észt, de képtelenek elhívni randira, megtenni az első lépéseket.

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazad van. Ehhez ennel tobbet nem tudok hozzafuzni, ugyis eszosztasnak venned.
2012. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!!
2012. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert túl fiatalok és tapasztalatlanok, vagy te nem adsz egyértelmű jeleket, vagy szimplán puhapocsök, vagy te nem tetszel nekik :D
2012. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért pont a fiúknak kell? Mert a középkorban az volt a divat? 2012 van asszem, de lehet, hogy rosszul tudom...
2012. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos...


1) Honnan veszed, hogy aki itt osztja az észt, az amellett gyáva a randizás terén?

2) A te kiszemelted lehet nem azért nem kezdeményez, mert nem mer, hanem mert nem akar.

2012. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ha pontosan tudom, hogy bejövök neki, legalábbis bejöttem
2012. jan. 11. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem megyek oda akkor gyáva vagyok, ha odamegyek akkor vagy nagyképűnek néznél, mert van önbizalmam vagy elküldenél a francba, mert nem jönnék be.


Ez tapasztalat, akár mi van nektek nőknek semmi se jó. Inkább hagylak nyomorogjatok én boldog vagyok egyedül is, ha meg jön egy értelmes csaj arról úgyis tudni fogok.

2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de ha pontosan tudom, hogy bejövök neki, legalábbis bejöttem"


Szóval volt egy srác, akinek nem kellettél és most azt hiszed, hogy itt visszavághatsz, hogy mindenkit egy kalap alá veszel?

Ha nem tetszik valami, akkor emeled fel a segged és menj oda te. Ja bocs, akkor jön a nem akarok nyomulós ribancnak tűnni duma.

2012. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért drágám mert nektek soha semmi nem jó.
2012. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!