Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szépen rajzolni otthon?

Szépen rajzolni otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretném kérni segítségeteket,hogy tudnátok-e valami olyan módszert amivel itthon meg tudok tanulni szépen rajzolni! 13/F

2013. febr. 1. 07:15
 1/5 anonim válasza:
sablonokat tölts le a netről azzal gyakorolj és akkor előbb utóbb menni fog
2013. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
[link] Itt egy videó a jobb agyféltekés rajzról.Nézd meg,érdekes.Vannak tanfolyamok,és meg van könyv formában is.Sok sikert! :)
2013. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyv, beszélj más rajzolókkal (akár nem csak magyarokkal, pl. Deviantart-on)
2013. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

rengeteg másolással.én is ugy kezdtem. gyerekként mesefigurákat másoltam amik kövonalbol és minimális árnyékból voltak aztán ahogy ügyesedtem egyre bonyolultabb állatokat másoltam, megfigyeltem az árnyékokat(egyszerübb ha fekete fehér képröl rajzolsz)


meg kell tanulni szépen árnyékolni, h ne legyen firkás hanem átmenetesen összeolvadjon.

sok türelem és idö...

2013. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 donne válasza:
kezdd az alapoktol,ahogyan muvészeti suliba tanitják.Kocka,téglalap gula háromszog stb..otthon helyettesitheted pl:gyufásdoboz...aztán plusszba drapéria, egyre tobb, egyre szinesebb.de alapvetoen a minimális hogyha egy mesekonyvbol rátétel nélkul át tudsz másolni valamit!ha annyira se vagy képes, bele se kezdj.Mire élethuen fogsz tudni rajzolni lehet h 10 év is kevés lesz.Ha csak laikusoknak akarsz megfelelni, azt meg elég ismerossel elérheted.XD
2013. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!