Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak van olyan, , problémája...

Másnak van olyan, , problémája", hogy a suliban rajzórán nem tud rajzolni de otthon már tud? (LENT)

Figyelt kérdés

Én mások előtt eleve nem szeretek rajzolni, mert állandóan néznek plusz még kreativitásom sincs.

Rajzórán szinte csak ülök, húzgálok pár vonalat, beszélgetek és itthon csinálom meg.


2011. ápr. 27. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én régen 6-odikos koromig rajzos suliba jártam az egyik legjobb rajzos voltam,de úgy hogy órán nem jutott eszembe semmi ötlet mert nem tudtam koncentrálni(pl leveleztünk meg ilyenek órán)és otthon meg egyből jött az ötlet,hogy mit rajzoljak mindig mondta is a tanár,hogy tök jó lett a rajz,de mondom mások előtt nem szerettem,hiába elég jól tudtam rajzolni
2011. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!