Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a telefonos...

Mit tehetek a telefonos marketinges zaklatók ellen?

Figyelt kérdés
A pláne az egészben, hogy titkosítva van a számunk.Ha rákérdezek, honnan tudják a telefonszámunkat, azt felelik, hogy benne vagyunk az adatbázisukban.Adjatok valami tanácsot, mert már feljelentésen is gondolkodunk a párommal.

#adatbázis #zaklatás #titkosítás #feljelentés #kéretlen marketinges hívások
2013. febr. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az van, hogy mikor még nem volt titkos a számotok, akkor kerültetek be a rendszerbe és utána már hiába lett letitkosítva náluk már ott volt a szám. Szerintem szüntessétek meg a számot, majd kérjetek újat és az már rögtön legyen titkos...

Amúgy most rühellni fogsz így neten keresztül is, de én is sajnos egy ilyen helyen dolgozom (nem a magam szórakoztatására, hanem mert pályakezdőként diplomával se kellek sehova, élni meg kell valamiből)lényeg az hogy mi sem élvezzük, sőt, de tudom téged ez nem vigasztal, amit meg is értek..A feljelentésről meg csak annyit, ha már meg is teszed akkor inkább a céget, a dolgozót nem is lenne érdemes, hisz az a szerencsétlen csak azt teszi ami a szerződésében áll mint munkaköri kötelesség...szóval ördögi kör ez a két "áldozat" a vonal tulajdonosa és a call centeres...max kihúzod a telefont :)) nem tudom.

2013. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tudok egy jó! mond azt, hogy te is marketinges vagy, szóval ismered az üzletpolitikájukat, otthon vagy a fogyasztók befolyásolásában, a rátukmálásban, úgyhogy csak az idejét pazarolja! egy ismerősöm ezt mondta, őt utána garantáltan békén hagyták! :)
2013. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minket is zaklattak jómúltkorában. A fiam interneten kikeresett nekem néhány ilyesmivel foglalkozó oldalt, pl. www.tellows.hu meg van vm. kimateles is, asszem www.kimatel.fr a számot mindenesetre megtaláltuk "szerencsére"...
2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom, időszerű-e még ez a gondja? Feltételezve, hogy mobilra hívogatják, én a következőt tettem:

1. készítettem egy néma csengőhangot.

2. készítettem egy "NE VEDD FEL" csoportot.

3. készítettem egy STOP tábla ikont

4. ennek a csoportnak állítottam be a képet és a néma csengőhangot.

Ebbe a csoportba írogatom be azokat a számokat, amik küldését a hülyébb marketingesek elfelejtenek kikapcsolni. Némán csenget és ha véletlenül észreveszem a hívást - eddig egyszer fordult elő -, ott a STOP jelzés, nehogy felvegyem.

Legalább ezeket tudtam kitiltani. Sajnos a "Privát" hívókkal még nem bírtam.

Vonalas telefonom üzenetrögzítőm bejelentkezése csak egy "Halló, tessék..." - aztán csak röhögök, hogy egyezkedni próbálnak az üzenetrögzítőmmel. Később lehet, hogy bejelentkező szövegnek beállítom: "la-la-la, ezen a hívószámon előfizető nem kapcsolható!

Remélem legalább minimálisan tudtam segíteni?

2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!