Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson s51 alapjárat/gáz nem...

Simson s51 alapjárat/gáz nem rendesen üzemel, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

van egy simson s51-es motorom

egyik napról a másikra jelentkezett egy olyan probléma hogy elment az alapjárat és ha ráhúzok kicsit a gázt és visszaengedem felpörög majd pár másodperc múlva megáll, ha nem húzok neki megin kis gázt és engedem vissza.

ha folyton húzom akkor ugye nagyon pörög

hidegen ha ráhúzom a szivatót félig akkor még megy rendesen de ha bemelegszik akkor a szivatótól leáll

remélem valaki tud segíteni mi lehet a probléma


2013. febr. 1. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem hogy a karbit kipucoltam már 2 szer is és semmi szennyeződést nem találtam benne

karbi típus: 16N3-4

2013. febr. 1. 16:01
 2/3 anonim válasza:
Lehet már régi a karbid. Nekem is volt olyan alapjáratot sehogy se lehet beállítani mert el volt kopva. Én vennék helyedbe egy jó 16N1 es karit azt könyebb beállítani nekem mindenki azt ajánlotta. Kb 7000Ft ért kapsz is. Ha érdekel tudok linkelni honnan rendelj! :) Remélem tudtam segíteni
2013. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laci275 válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval de a szimeringeket is ellenőrizném . Ha hidegen beindítottad és füstöl akkor szimering. Ha fehér akkor a gyújtásfelőli ha fekete akkor a sebváltó felőli. Az egyik napról a másikra szimeringre utal .
2016. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!