Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Széfet szeretnék vásárolni,...

Széfet szeretnék vásárolni, de én nem szeretném sehova beépíteni csak simán lerakni egy biztos helyre rakni milyen széfet kell vennem?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok nagy dolgokra, egy kis szerény széfet szeretnék.

Csak nem tudom milyet kéne vennem. Bútorszéfet?

Faliszéfet? Hotelszéfet?


2013. febr. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod rögzíteni (pl falba) akkor olyat kell venned amit nem tudnak könnyen elmozdítani. A széf semmit sem ér amit a betörő a hóna alá kap...
2013. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy olyan helyem a házba amiről még a barátaim sem tudnak nem ám, hogy a betörő rejtett helyiség oda nem talál be.
2013. febr. 1. 17:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem pont egy kicsi széf kellene nem akarok benne sok pénzt tartani.Mármint nem milliókat.
2013. febr. 1. 17:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Melyik széf az amelyiket nem kell falba építeni?
2013. febr. 1. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meg a betörő sem találja meg és te ebben biztos vagy..akkor minek széf? Nem értem a logikát :)
2013. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A családtagjaim ne számolgassák a pénzem és ne szemtelenkedjenek, ne vegyenek szó nélkül kölcsön stb... a széfhez nem nyúlnának, de az íróasztalomba igen
2013. febr. 1. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor egy pénzkazetta elég lesz...

[link]

2013. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egész jó, kettőt néztem ki melyik szerintetek a jobb?

[link] Ez a protector bútorszéf jó?

2013. febr. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!