Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség, reménytelen szerelem?

Segítség, reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy focis fiú, akiért minden lány rajong, szinte minden korosztályban.Ő a legmenőbb és leghelyesebb az egész suliban.Nagyon magabiztos, szerintem beképzelt is, és isnetíti magát.Eddig messzről elkerültem az ilyeneket, és nagyon ellenszenves volt mindegyik, de most valahogy nagyon megtetszett!Én közvetlen lény vagyok sok barátom van, ügyelek magamra, a külsőmmel sincs baj, de teljesen más ember vagyok, mint ő!Én komoly kapcsoltatot keresek, a rendes fiúk tetszenek, de most nem tudom mi van velem!Tudom, ez reménytelen ügy, és ki kell szeretnem belőle, de hogyan?

2013. febr. 1. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:
nem lény, hanem LÁNY
2013. febr. 1. 23:01
 2/3 anonim válasza:
Én is így jártam egyszer (1 éve :D) Én úgy tudtam elfelejteni az illetőt hogy nem gondoltam rá de amikor eszembe jutott akkor eltereltem a gondolataimat , nem néztem meg a fb adatlapját stb. : ) És mára már full elfelejtettem az illetőt!:) 15L
2013. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom megfogadni :/ :)
2013. febr. 3. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!