Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok 4 év korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok 4 év korkülönbség? A kinézet mennyire számít? Lehet esélyem nála? 14/L

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok már jó ideje egy fiúba, de nagyon. Az a gond, hogy 4 évvel idősebb nálam. Ráadásul a legjobb barátnőm bátyja, és szerintem zavarják (a barátnőmet) az érzéseim.


Néha észrevettem, hogy bámul rám, és bármikor el tudok beszélgetni vele. Azt hiszem alapvetően jófejnek tart, és nincs baja velem.


Magas vagyok, és nagyon vékony,sokak szerint sovány. Tetszenek egyáltalán a fiúknak a magas lányok? Mennyire számít vajon a kinézet? Lesz valaha is esélyem nála?



2013. jan. 13. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
14 évesen hagyjad még...
2013. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen úgy állok hozzá, hogy 14 évessel elvből nem, akármilyen csinos is vagy. Reméljük, hogy a barátnőd bátyja nem így gondolkodik :)
2013. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon!! Esetleg pár év múlva?
2013. jan. 13. 00:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még vele 2-3 évet, aztán simán, még kicsit kicsi vagy hozzá ő meg már 18 éves és teljesen más dolgok érdeklik őt mint téged, máshogy vonzódik a lányokhoz (na szóval érted) :) De ez mindenkinek szíve joga döntése igazából, mindenki azt csinál az életével amit akar, ez a te döntésed :) De ha bármikor is lesz valami köztetek, sok szerencsét kívánok hozzá! :)
2013. jan. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha elmultál 14 lehet esélyed . nálim is lene esélyed. az hogy magas vagy alacsony nem sokat számit inkáb az hogy vékony vagy mindenki a békonyakat szereti.

23/F

2013. jan. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendesek vagytok, észben tartom amit írtatok!:)
2013. jan. 13. 14:53
 7/8 -unique- válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy igen, sok az a 4 év. De persze attól függ... a te esetedben, most sok a 4 év, de ha pl. már 20 leszel, ő pedig 24, az már teljesen elfogadható. Én most 16 vagyok, és nem hiszem, hogy összejönnék egy 20 éves sráccal... még talán egy 19 évessel sem.

A barátnődet, ha zavarja a dolog, akkor próbáld meg ezt vele megbeszélni... ha nem érti meg, hát.. akkor nem igazi barát. Persze, én ezt nem tudhatom. :)

Az meg, hogy a fiúknak bejönnek-e a magas, vékony lányok, nem tudom. De én úgy vettem észre, hogy ez változó. Van, akinek a kicsit húsosabb lányok jönnek be ("akin van mit fogni"...), valakinek a vékonyak. Ez más- és más a fiúknál.

Sokaknak számít a kinézet. Ez is olyan dolog, mint az előző. Mindenkinek más a véleménye. Nálam pl. nem az az elsődleges, hogy jól nézzen ki a srác, hanem maga a személyisége, és hogy mennyire hasonlít rám. :)

2013. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mcgalagony17 ***** válasza:
Szerintem a 4 év korkülönbség nem sok, az én barátom 11 évvel idősebb nálam:) A lényeg,hogy mennyire szimpatizálsz a sráccal,és ő viszonozza-e. Ha igen, én nem látom akadályát egy esetleges kapcsolatnak. A barátnőddel azért mindenképp próbáld tisztázni a helyzetet.
2013. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!