Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is érzékeltétek hogy...

BB.Bence kérdése:

Ti is érzékeltétek hogy globálban a 7-8 évvel ezelötti állapothoz képest mennyit romlott a világ?

Figyelt kérdés
Persze lehet hogy csak én látom így meg lehet hogy azért van így mert közben mondhatni felnöttem és jobban a dolgok mögé látok...vélemények?

2013. febr. 2. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszabbul élünk, mint 8 éve :(
2013. febr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt érzékeltem, hogy a mostani fiatalok kreténebbek mint valaha, tisztelet a kivételnek, én is az vagyok! Meg amúgy tényleg rosszabb, normális emberi kapcsolatok sincsenek már, egyrészt ez a túlzott informatika teszi tönkre, másrészt normális helyek sincsenek nagyrészt ahová el lehetne menni esténként! meg mindenki csak leissza magát, az neki a nagy híres szórakozás!Utána meg egy bokorban ébred, és nem tudja, hogy került oda, teleportált! :)
2013. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen ne csodálkozz, a mai fiatalokat már a vágóhídra meg rabszolgának készítik elő. Túl sok az ember.
2013. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én már semmin sem csodálkozok! :D Van már minden! A tizenévesek lassan már intravénásan adagolják maguknak keverve az alkoholt, lassan már a lány viszi a fiúnak a virágot, 40 évesen születik meg az embernek az első gyereke! Ciki ha nem ismered a tehetség nélküli celebnek mondott retardáltat! szóval ennyi! :) Meg egy nagy bambi! :)
2013. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelövel teljesen egyetértek, sajnos sokszor beleesek én is néhány hibába de jobbára már kerülöm a modern korral járó rosszat de értékelhetö barátokat és kapcsolatokat is nehéz már szerezni akikkel nem csak akkor találkozol ha diszkoba mentek vagy csak szimplán berugni ésez eléggé elszomorító
2013. febr. 3. 01:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, akivel egyet értettél! Lehet kicsit agresszív volt a megfogalmazásom, de ezek szerint egyetértettél velem! :)
2013. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!