Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adhatnék anyukámnak a...

Mit adhatnék anyukámnak a névnapjára? Minden tipp érdekelne, viszont az a baj, hogy nincs sok pénzem.

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz anyum névnapja,szeretnék neki olyan ajándékot amilyet(és ahhoz hasonlót még nem kapott).Virágot még nem vettem neki,ezért azt gondoltam,hogy szombat reggel lemegyek a piacra és veszek neki szép virágot(szerencsére anyum dolgozik,így nem lesz feltűnő h miért akkor megyek le).De mit adhatnék neki mellé...parfümöt,nyakláncot,fürdősót,mécsestartót kapott már és ezeknek nagyon örült,egy gyönyörű fekete-piros karkötőt is kapott,de nem hordja.Azt mondja,hogy vékony a csuklója és hülyén néz ki...stb:(

Nincs ötletem,mit vehetnék neki,aminek örülne és nem drága.Fülbevalót nem hord,csak az arany karikát.

Mit adhatnék neki?

14/L


2009. szept. 3. 14:45
 1/1 anonim válasza:
Szerintem személyes ajándéknak örülne a legjobban. Amit te csinálsz neki annak fog a legjobban örülni hidd el. Írd be Pinterestre vagy Google re hogy ,,anyának névnapi ajándék” és egy csomó tök jó ötletet fog kidobni de szerintem amúgy írj neki verset vagy egy mély levelet vagy egy üveget amibe beleraksz annyi cetlit amennyi nap még hátra van abból a hónapból,és az összes cetlire írsz valami kis kedveset. Pl amit köszönsz vagy emléket egy kis idézetet stb
2023. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!