Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közeleg a legjobb barátnőm...

Közeleg a legjobb barátnőm születésnapja. Valami saját készitésű ajándékkal szeretném meglepni. De nincs semmi ötletem. Mit készitsek neki? Hobbija a zene, fuvolázik, szereti a divatos kreativ dolgokat.

Figyelt kérdés
Ajándék

2013. febr. 2. 11:03
 1/2 pichike10 válasza:

Hát ha vannak olyan konyveid amiben vannak ilyesmi sajátkészítésu dolgok akkor lapozd átt azt, vagy ha nincs vagy abban nem találtál megfelelô ajándékot a számára, akkor az interneten is keresgélhetsz. Ha nem találsz akkor készíts neki gyongyokbôl karkotôt, pl.én szoktam gyongyokbôl karkotôt szôni, nem is olyan nehéz, már vagy 1000 szôttem.. itt egy minta róla-->

[link]


- de persze olyat is lehet, hogy van rajta név vagy kulonféle minta, de ezt elsônek nem konnyu elkezdeni, fôleg azért mert bonyolult lehet.

Vagy csak ha egyszeruen egy boltban megátsz egy ajándékot ami tuti tetszene a barátnôdnek akkor vedd meg, mert végulis az a lényeg, hogy tetszen neki, de fôként, hogy szívbô add. :-))

2013. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is fuvolázni szeretnék megtudnád adni a tanára nevét -telefon számát-órabérét?

Cs.L.ejn822@gmail.com

köszi

2013. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!