Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyünk?...

Norcsika 1 kérdése:

Szerintetek mit tegyünk? Ugyan abba vagyunk szerelmesek Van egy fiú és a legjobb bartánőmel ugyan abba vagyunk szerlemesek mit tegyünk? Mert ha a fiú valamelyikikünkbe szerlemes akkor és elfogadjuk barátnak az tönkre teszi as barátságunk .

Figyelt kérdés
szerelem , barátrság , féltékegység ,

#szerelem . barátság
2013. jan. 31. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó barátok vagyok, akkor én inkább hagynám a fiút. Nem sül ki belőle semmi jó, de beszéld meg vele is, hogy ő se akarjon semmit. Ha meg a fiú választ, akkor ne okoljátok egymást. A srác döntése volt. (:
2013. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd lehet egy próbát tenni de nincs garantálva h a barátságotok ezután is jó lesz.... Figyelni kell és ki kell deríteni melyikőtök jön be neki. lehet h te, lehet h a barátnőd, de lehet h egyikőtök se. ha valamelyikőtök bejön neki és tényleg... akkor eldöntitek h tovább és vagy elb*sszátok a barátságotokat vagy jó barátok vagytok és megmarad ha meg az uccsó eset akk meg mindegy..
2013. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tudom ezt az érzést és nem valami jó :( .. Ugyan ezen mentem keresztül, nagyon nehéz volt de mindketten elfelejtettük a fiút ... Fiú jöhet mindig de egy igazi barátnő ritkán ..
2013. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!