Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a boxerals...

Mit csináljak, hogy a boxeralsó jól álljon rajtam?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodom a méreteimre, mégis laposnak tűnik a boxer. Másnak szépen dudor van elöl, pedig nincs merevedésük. Hogy lehet ez? /a b*zizó komikra nem vagyok kíváncsi. Csak érdekel a dolog./

2013. febr. 2. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

vegyél tapadóst,meg megfelelő méretűt,de szerintem nem lehet valami nagy farkad

a párom átlag méretű,a kelleténél nagyobb boxert hord de így is ott van a "dudor"

2013. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vegyél minél szűkebb boxert, akkor nagynak fog látszani a csomag :D a pasim szűk boxert hord és elég nagy a dudor, imádom nézni boxerben :D
2013. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek mekkora "csomag" látszik, az nem az alsónadrágtól, és nem a farok nagyságától függ, hanem attól, hogy a pénisz barlangos testei milyen szögben, hogyan helyezkednek el a medencében. Van, akinek előreugró pethyhüdt állapotban is, azoknak nagy, kidudorodó "csomagjuk" van meztelenül is előreáll (petyhüdten), de akármilyen alsót húznak, abban is nagynak tűnik. Ez anatómiai adottság.

Én azt szoktam mondani, nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem az, hogy amikor kell, mekkora lesz belőle.

2013. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Alsogatya gyülytés óváro szegényeknek csöveseknek a széchenyi 9számra hozzátok
2015. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mindedj hogy szük vagy bő alsògatyát viselsz ha azt akarod hogy nagyobbnak tünjön a boxer alatt akkor huzz bel rà 3-4 zoknit.én is azt szoktam.
2015. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem a szűk boxerral nem nyúlhatsz mellé, én kb fél éve hordom es lehet hogy hülyén hangzik, de sokkal jobb benne is, a külső megjelenés szempontjàból is a szűk boxer jobb. A márka is szàmít, ne a legolcsóbbat vedd..
2015. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tök mindedj milyet veszel az fecske is lehet ha nagyobb péniszt akarsz látni huzz rá3-4zoknit nekem bevált
2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél szűk boxert, minél szűkebb annál nagyobbnak látszik :bb
2015. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szük + zokni az már bazinagy és az jo
2015. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik a szabáson is. A fotók manipulálva vannak. Hiába van rajtad egy passzos gatya, de amikor a szűk felsőnadrágot lehúzod, olyankor senkinél sem úgy fest, ahogy a modelleken. Például az ember combjánál bepöndörödig az alsó szára, és sorolhatnám.
2015. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!