Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már ugy egy hete fáj lent az...

Már ugy egy hete fáj lent az alhasamnál és néha hátul a medencémnél. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy nem e attol fáj lent hogy terhes vagyok de ez lehetetlen mivel az utolso aktus utàn volt havi vérzésem és persze védekeztünk is, de volt egy alkalom amikor véletlen becsuszot félig ovszer nélkül de ki is huzta ugye ennyitöl nem lehetek terhes? , vagy mégis?

2013. febr. 2. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Én elmennék orvoshoz
2013. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
keves az eseje de lehet.ORVOS!!!
2013. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írásodból ítélve azt mondom, hogy nem vagy az. Alhasi és medence fájdalmad hogy lehetne terhességtől ilyen korai stádiumban? Mikor csúszott be félig az óvszer? Menstruáció előtt? Után? Ha után akkor elélvezése után a partnerednek vagy még nem ment el? Amitől fájhat az sok minden. Arra tippelek hogy a cervixedet megnyomta a partnered a péniszével. Nekem is néha sikerül a páromét ha nem vigyázok, méretemből adódóan. Szex után érzi néha. El fog múlni. Csináljátok kicsit óvatosabban. Ha nem nyomja túl mélyre nem fogod érezni ezt. Minden jót!
2013. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!