Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aki sokat van...

Szerintetek aki sokat van otthon, és sokat egyedül is, az elpazarolja csak az életét, mert így minden olyan egyhangú?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie az életét! Nem mindenkinek ugyanaz a feladata. Nem mindenkinek ugyanaz jelenti a boldogságot. Ha valaki csak otthon ül, úgymond passzívan éli az életét, de ez nem zavarja akkor az nem baj. A baj az, ha emiatt idegeskedik, sőt érzi, hogy ez így nem igazán jó, valamit csinálni kéne, de mit... és ez stresszeli.
2013. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én évek óta ezt csinálom, és sokkal jobb mint szabadidőmben is egyik helyről a másikra rohangálni.
2013. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
zavar :( a legjobban az , hogy sokat vagyok egymagam. sokszor beszélni sem tudok kivel, ha meg csak írok valakinek az nem ugyanaz. Nem tűnik így túl tartalmasnak az élet
2013. febr. 3. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem számít, az élet eltelik, nincs mit elpazarolni rajta. Aztán nem vagyunk egyformák, én egy ideje már nem erőltetem a dolgokat. Talán csak annyi, hogy kiveszik valami az emberből...
2013. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, csak ha még szerelem sincsen az ember életébe, a barátait nem sokat látja, akkor nem szeret mindig egyedül lenni otthon :)
2013. febr. 3. 19:37
 6/7 anonim válasza:

Én is rengeteget vagyok otthon... mert egyszerűen nem tudok hova menni, meg kivel.:/

18/L

2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha olyan érzés, igen...de ha belegondolsz, van olyan ember is, aki meg mindent megadna azért, hogy néha egyedül lehessen egy kicsit a gondolataival, de nincs rá alkalma.
2013. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!