Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ex is egyedül, aki kihaszná...

Az ex is egyedül, aki kihasznált ő is, hogy tudnak ilyenkor nyugodtan otthon ülni?

Figyelt kérdés
az ex elhagyott. erre beleszerettem egy srácba, aki kihasznált. annyira egyedül érzem magam, ők ketten, meg a többiek, akiknek nincs párjuk, hogyan képesek láblógatva tévézni? én úgy érzem belehalok a semmibe! Más hogy tud így el lenni? tanácsok?
2012. dec. 25. 21:06
 1/2 anonim válasza:

:)

Mindenki átesik ilyesmin egyszer... ne aggódj, majd jön másik! - micsoda közhely! de milyen igaz! :)

Van valami hobbid? Menj el sportolni! Ott megismerkedhetsz új emberekkel - nem feltétlenül párkapcsolat céljából! Vagy menj át a barátaidhoz!

Vagy vegyél elő egy jó könyvet! Mondjuk valami építő jellegűt, én személy szerint pl. nagyon szeretem Popper Péter könyveit, sok jó gondolata van a kapcsolatokról, egyedüllétről is...

Remélem valamennyire tudtam segíteni!

Fel a fejjel! ;) Ennél rosszabb is lehetne!

2012. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi.

csak valahogy nekem egy könyv és sport sem pótol most társat :(

ha nekiállnék fekvőtámaszozni se lenne most jobb :(

2012. dec. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!