Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy írjam meg az önéletrajzomat?

Hogy írjam meg az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés
Diakmunkára szeretnék jelentkezni, de mindenhol önéletrajzot kérnek, most egy 18.éves srác miket tud bele írni meg, miket írjak bele csak a sulijaimat?
2013. febr. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! a sulik mellett még beleírhatod a hobbidat, meg ha van jogsid azt, meg, hogy milyen kategória! Vagy ha voltál már régebben diákmunkán azt is tapasztalatnak! írd bele külön pontban, a nyelvismeretedet, meg, hogy pl alapszintű vagy középszintű számítógépes ismeretek! Amúgy olyan nevetséges, ilyenkor mit írjon tényleg az ember, hogy mi volt a jele az oviba? :D Röhej!
2013. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igen tiszta vicc, akkor a sulikat is beleirjam?
2013. febr. 3. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd bele a középiskolát, de általánost nem kell! Bármi olyat amivel telhet a lap! :) ha bármi téren van valami tapasztalatod azt is, lényeg, hogy teljen a lap! Én se vagyok sokkal idősebb nálad, én se dolgoztam még, nem rég fejeztem be a sulit, én pályakezdő önéletrajzot írtam, megtaláltam a neten egy mintát, az alapján, de én már rendes munkára jelentkeztem! de szerintem neked is jó az olyan, munkatapasztalatot én se tudtam beleírni, csak a szakmáimat amit tanultam! De többet én se nagyon!
2013. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj és még egy dolog! azt is feltüntetheted külön, a suli neve után, hogy azon belül milyen szakra jársz! Persze csak ha nem sima gimnáziumba,vagy olyan suliba ahol nincsenek külön szakok! de ha szakmunkásba, akkor meg a szakmát, hogy mit tanulsz!
2013. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!