Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 12 szakképesítésem van, ha...

12 szakképesítésem van, ha így elküldöm az Önéletrajzomat rögtön az mondják túl képzett és nem vesznek fel. Hogy írjam meg az Önéletrajzomat, legyen cél irányos és hagyjam ki ami nem passzol oda. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az lenne a leginkább jó megoldás.

De némi rosszindulattal mondhatom, hogy ha én olvasnám őket, valószínű, hogy firtatnám a képességeidet a helyesírásod alapján.

2012. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod, írjál bele 1-2 darabot, valamint az ahhoz kapcsolható tapasztalatot, mert ha valaki meglátja hogy 12 szakképesítésed van, szerintem 100% hogy nem hívnak be.Szabad megtudnom hogy mik ezek a képzettségek?Privben is megfelel, úgy többet tudnék mondani.Valamint hogy milyen jellegű állásokra pályázol?
2012. dec. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!