Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magamat egy...

Hogyan védjem meg magamat egy erős osztálytársam ellen?

Figyelt kérdés
7.kes vagyokk és van egy osztálytársam aki foltyon szivat zaklat,és pofoz.igen elkezd ütögetni erőből.erős gyerek vizilabdázik. megmondani senkinek nem fogom mert nemvagyok olyan segitsetek kérlek.elmenni nem tudok mert jön utánam.SEGITSÉGkérlek
2009. szept. 3. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hárman összeálltok nincs az az Isten hogy ne verjétek le.
2009. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Paprikaspray! :D
2009. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Vagy pedig csikizd meg. Esetleg fújd be női dezodorral (gondolom, fiúk vagytok).
2009. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egypár nagyobb darab idősebb cimborával megvárni valahol és megverni de úgy, hogy ne vizilabdázzon egy ideig.

De utálom az ilyen nagyfiúkat, a kezét eltörném ha a gyerekemet szivatná. darabokra.

2009. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha megcsiklandoznád egy baseball ütővel.. na az elég lenne :)
2009. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ne

mer akkor meg ő rohanna a tanárhoz h te bántod őt.

szerintem szólj a tanárnak meg a szüleidnek is

2009. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos van egy két idősebb haverotok várjátok meg egyik nap suli után és jól gyepáljátok meg
2009. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeket.de paprika spray meg baseball ütő és trásai nem jók.mondom erős.megütném felkelne behuzna olyat hogy az életkedvem is elmenne.van egy unoka nővérem aki megtudná verni mert nagyon szeret engem és megvéd akárkitől.csak suliban vagy sulin kívül duplánkapnám vissza :S ajj istenem.mindennap szinte félek bemmeni.mert elkezd pofozni és röhgni DE CSAK ENGEM.NEM ÁRTOTTAM NEKI SEMMIT :( ELEGEM VAN.MIÉRT CSINÁLJA EZT?
2009. szept. 3. 22:10
 9/14 A kérdező kommentje:
JAJ.még várok egy kicsit ha végképp nem áll le.hívom a 17éves unokanővérem ;) muszáj muszáj mindennap nyelnem egyre többet.dehát ezaz élet :D majd ő is visszakapja..
2009. szept. 3. 22:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Valamiért kifogott, egy megoldás van, még ha fájni is fog. Kiállsz magadért, különben rád száll amíg teheti, te pedig lelkileg leszel rosszul.
2009. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!