Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normalis hogy...

Szerintetek az normalis hogy egy 13 éves gyerek már ne szuz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OMG!! Tudjuk, hogy magadrol beszelsz!! Es NEM normalis!! Kicsit meg undorito is szerintem! Es szuleidnek mit montal? Vagy az mar nem merted bevallani nekik de megtudtad tenni? Ha tenyleg nem mondtad elneki akkor itt az ideje!!
2013. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy irtad: gyerek. a gyerekek szuzek, amelyik megsem az fiatal ostob@! most johetnek a hsz-ok, h en mar x eve egyutt vagyok a baratommal (13eves letemre..), es vele akarom leelni az eletem! ;) szanalmas!!!!
2013. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel a neved Patrik ezert remelem, hogy a csaj 13 vagy idosebb volt.! Hany eves volt a csaj??

Masodik! En is remelem, hogy beszelt a szuleivel!!! Mert ha nem eleg szanalmas!!!

Komolyan el sem hiszem, hogy ilyen a vilag!! 13 eves a GYEREK es nem szuz!! Akkor mi pesz majd az en gyerekeimmel 13 evesen?!!?!

2013. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*lesz
2013. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az!! ez egyok haverom!
2013. febr. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!