Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakivel ha tortent hasonlo...

Valakivel ha tortent hasonlo eset kidrult, hogy mi okozta (14 honapos, alvas gond)?

Figyelt kérdés
14 honapos kisfiam egy hete ebred folyamatosan este/ejjel. Keservesen sir es csak akkor nyugszik meg ha en vagy a ferjem felvesszuk. Rettenetesen almos es alszik is tovabb de ha visszatesszuk a kisagyba 40 perc mulva ismet sir es ez szo szerint igy megy este 8-tol reggel 8-ig amikor ebresztem. 9 hetes kora ota atalussza az ejszakakat este 8-tol reggel 7/8/9-ig. Meg tudtam szamolni multhetig a 2 kezemen hanyszor ebredt fel ejszaka 9 hetes kora ota most meg ez van. Nagyon aggodom, hogy mi lehet. 4 foga van de nincs megdagadva az inye, nem latom, hogy ez okozna gondot. 2 hete volt fulgyuladasa, kapott ra antibiotikumot. Arra gondoltam ez johetett vissza neki??? Ha megnyomom a fulet nem faj, nem sir. Az orra folyik picit de ez regebben is elofordult es nem okozott gondot. Szeparacios szorongasra is gondoltam, hogy fel egyedul de mar lassan 3 honapja bolcsis es imadja. Nem fel ha otthoagyom, mosolyogva megyunk be es mar szalad a jatekokhoz es a gyerkekehez. Nem stresses vagy siros. Ugyhogy nincs semmi otletem mi tortenhetett vele. Napkozben semmi baja es este is egyedul megy aludni a kisagyba. Ekkor nem sir, delutan is leteszem es elalszik, nem sir. Mi a csoda tortenhet vele ejszaka? Nem az a bajom, hogy hulla vagyok egesz nap a munkahelyen hanem, az, hogy nem tudom mi tortenhetett. Vajon beteg szegenykem es nem veszem eszre? :( Tudom, hogy senki nem tud diagnosztizalni, csak arra lennek kivancsi, hogy valakivel volt-e hasonlo es vegulis megfejtette-e az okat?
2011. ápr. 6. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szomjas, vagy éhes?


A pici 16 hós, és néha van műsor éjjel. Ilyenkor vagy megnyugszik pár korty víztől, vagy melegítek neki tejet és utána elájul:)

2011. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk az a gond szerintem,hogy a fiam cicizik ahányszor megébred.Ahogy ébred egyböl feláll,és hív.Akkor kap cicit és alszik tovább.CSak hogy minden éjjel 5x 6x ébred.Azt hiszem eröt veszek magamon és leszoktatom róla.Az a gond,hogy van egy 3 éves lányom is aki ovis,.Öt felverné az ordítással.Pedig ez így nem mehet tovább.Teljesen kivagyok már.
2011. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!