Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani buszvezetős...

Tudtok mondani buszvezetős sztorikat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mikor a buszvezetők elkezdenek poénkodni, pl. én hallottam olyanról hogy az egyik buszvezető beleszólt a mikrofonba: Ég a napmelegtől a kopár szík sarja, úgyhogy most lefordulunk balra!

2013. febr. 4. 19:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Egyszer a Sopron - Balatonfüred vonalon a busz Veszprémben állt a pályaudvaron. Már hazafelé indult Sopronba. Egy pasi már kb. 5 perce böngészte a buszon a kiírást, hogy hova megy. A táblára ez volt kiírva: Balatonfüred-Veszprém-Pápa-Csorna-Sopron. Emberünk 5 perc után megkérdezte a buszsofőrt:

- Budapestet nem érinti?

Mire a sofőr:

- Olvasta ott, hogy Budapest?

- Nem.

- Akkor? Mert az egy dolog, hogy a térképhez tök hülye, de nem gondolja, hogy egy olyan sz*ros kisváros, mint Pest, esetleg ki lenne írva?!

A pasi szó nélkül elkullogott.


Remélem ilyesmire gondoltál. :)

2013. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mármint megtörtént esetekre

Vagy ez az volt?

2013. febr. 5. 14:19
 3/5 anonim válasza:
Ez megtörtént eset. Ott voltam.
2013. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Énekem sok van:DD

1. reggel megyek suliba: xy megálló, első ajtó nem működik, második elromlott, harmadik meg negyedik nincs, mert ez egy busz és nem villamos.

2. Sasadnál megáll a busz: Elnézést, technikai problémák adódtak. * A busz áll vagy 10 percet * csak elfelejtettem bedugni a kulcsot!

3. (ez már nem velem volt) Le ejtőn megy a busz a sofőr ki dob egy nem igazi kormányt és azt mondja : Basszus a kormány! leesett! meg mit tudom én. Persze mindenki pánikolt, amikor nem történt semmi.

4. Szeptember 1 buszsofőr: de nehéz az iskola táska... énekelve

5. "Hölgyeknek szép vöröst rózsát, ezért most megérkeztünk a tulipán utcára"

2013. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

01:54-es vagyok

meg amikor felszálltak : Köszöntjük az új utasokat a süllyedő hajón!

2013. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!