Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én szeretnék jelentkezni a...

én szeretnék jelentkezni a Francia Idegenlégióba jövőre mert most vagyok 23 éves nagyjából tudom a feltételeket de a jelentkezők közül kb hány ember tudja teljesíteni azt a szintet hogy tovább engedjék és ne küldjék haza onnan?

Figyelt kérdés
csak olyan emberek válaszát várom akik értenek is hozzá nem csak hablatyolnak össze vissza

2013. febr. 4. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Sztem innen mindent megtudsz. ;)

2013. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Legion Etrangere ***** válasza:

Nagy tévedésben vagytok.

Az elküldöttek nagyon nagy része teljesiti, nem is rosszul, a fizikai feltételeket.

A Légiónak van egy saját belső szükséglete, ami napról napra változhat. Nagyon nem biztos, hogy te ebbe beleesel, hiába pakkra csinálsz mindent, simán elküldhetnek. Igy egy nagy lutri, ha szerencséd van, azt mondják menj vissza 3 hónap mulva.Ha meg nincs, vagy nem tetszel, kapsz egy véglegeset- és nézed, ahogy a tőled hülyébbet, gyengébbet etc. meg felveszik.


C'est la vie.

2013. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!