Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy egy...

Voltál már úgy, hogy egy neves embert vagy egy celebet élőben láttál és csalódást okozott? (pozitívat vagy negatívat)

Figyelt kérdés
Indokolnád is? Lehet szó a külsőről vagy a viselkedésről egyaránt.stb...
2013. febr. 5. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Pozitív: Annimal Cannibals! Hozták a formájukat, poénkodtak a szituban. Nagy rajongójuk voltam és vagyok is.

Negatív: Eszenyi Enikő. Flegma, lenéző volt velem. Külsőre nagyon csini volt de ez a stílus...

Pozitív volt még Baritz Gergő, kedves, közvetlen srác.

2013. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, rosszul írtam, helyesen: Animal Cannibals.
2013. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Pokolgép frontemberétől kértem autogramot.Abszolút nem is figyelt rám,közben más emberhez beszélt és csak lefirkantotta a nevét a papírra,még fényképet sem csináltunk....nagyon csalódott voltam,ellentétben P.Mobil koncerten,ahol nagyon közvetlenek voltak a fiúk,fél óráig beszélgettem velük,király volt,pozitív energiával töltött el :))

15/L

2013. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nyuszietta válasza:
Fluor Tomi..Nagyon nagy rajongója vagyok..És amikor találkoztam vele akkor nagyon bunkó volt és flegma.És amikor elmentem egy koncertjére és a koncertje után is elrohant és senkinek nem adott aláírást avval az indokkal hogy nincs ideje rá -.-"
2013. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!