Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttatok már ÉLŐBEN olyan...

Láttatok már ÉLŐBEN olyan magyar ismert embert, aki a kinézete miatt csalódást okozott?

Figyelt kérdés
Mert nem egészen úgy festett, ahogyan - pl. a photoshop-nak köszönhetően - egyes magazinokban.
2010. máj. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. A hétvégén volt benne részem. Josh és Jutta - Jutta.. azta ez a csaj milyen öreg! Legalábbis öregnek néz ki.. A képeken tök szép, gondolom photoshop, de élőben :O Leesett az állam. Nem vagyok ugyan rajongó meg semmi, sőt.. De tudtam, hogy ki ő, és hát elég nagyot néztem, amikor megláttam. Tiszta ránc az egész csaj - ami nem is lenne baj, csak a photoshopolt képek után elég megrendítő. Teljesen eltorzítják a hírességeket azzal a 2 kilónyi sminkkel, meg mindennel.. Ok, legyenek szépek, de ezek akiket mutat a tv, az újság, stb, ezek valójában nem is ők, hanem csak egy szétsminkelt, jól összetákolt mű valakik.
2010. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb forditva tettem volna fel a kerdest, hogy ki nem okozott csalodast. Aki nem okozott csalodast az a szomszedok Kutya bacsija, ugyanolyan kedves öregur mint annak idejen a sorozatban, de meg gyerekkoromban lattam. Aki elmegy meg az a Sub bass Szabi, kicsit megviselt volt amikor talalkoztunk, de hat az volt aznap az xedik fellepese. Amugy növel meg nem talalkoztam aki valoban olyan szep lett volna mint az ujsagban vagy tv-n keresztül
2010. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!