Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan japán vagy...

Ninachan kérdése:

Tudtok olyan japán vagy koreai sorozatot ami megtalálható az indavideon?

Figyelt kérdés
Láttam már a Playful kiss,You're beautiful,Kimi wa petto,Boys over Flowers,Dream High .Ha lehetakkor legyen benne szerelem

2013. febr. 5. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Persze én Tv néztem de a sorozatbaráton és indavideón is fenn van : A Korona Hercege. A régi korban játszik de vannak benne szerelmi szárak, az eleje kicsit fura de a közepétől egyre izgalmasabb és a vég huh nagyon jó volt! Egyébbként ha beírod a google-be hogy koreai(japán) sorozatok akk kiad egy csomót! Ha van még kérdésed kérdez bátran, szívesen válaszolok! :)D
2013. febr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A felirat miatt kérdezed? Mert angol felirattal a Dramacrazy-n nagyon sok sorozat fent van. :)
2013. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! <3
2013. febr. 10. 13:07
 4/4 anonim válasza:

Példaként néhány:

Hana yori dango (Boy over Flowers japán változata)

Mei-chan no Shitsuji;

Hanazakari no Kimitachi;

Ezek mind japán sorozatok és fel vannak töltve az indavideóra égetett (sokszor 3 nyelven megsütött japán-angol-magyar :D) felirattal.


A népszerűbb, hosszabb doramak az indavideóra nem igazán vannak feltöltve, vagy már törlésre kerültek, elsősorban a feliratot készítő fordítói klubbok külön kérése miatt. Nem szeretik égetett/terjesztett módon viszontlátni a munkájukat az indán.

Jobb, ha külön a filmet+feliratot töltöd le.

2013. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!