Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 napja késik a mesim egész...

Ricusa kérdése:

5 napja késik a mesim egész nap émelygek, mivel egy abortuszon már túl estem csinálltam egy tesztet de negatív lett! Jah és fogamzásgátlót szedek! Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
inkabb hormon zavar lesz az, hacsak nem tul hamar csinaltad a tesztet (sajnos 100%-san sosem lehet semmit sem kizarni) erdemes elmenni orvoshoz, mert az nagyon nem jo, ha a gyogyszer mellett a szunetben nem jon meg.
2013. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már 3 napja hányingerem van és még meg sem jött egyből ez jutott eszembe...és még szédölgök is
2013. febr. 6. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
jo, de nekem volt ilyesmi bajom. hanyingerem volt leginkabb reggelente, utaltam a kv-t irritaltak a szagok. allandoan negativ lett minden tesztem honapokig, majd amikor eszre vettem, hogy egy pici tej jott a mellembol akkor el meltoztattam faradni remegve az orvoshoz. hiba volt, mondta, hogy szedjek masik antibebit es plussz melle egy masik hormont is, es remenykedjek, hogy ha akarok, majd teherbe tudok esni. szoval szerintem menj el az orvsohoz, a hormonok nem jatekok, nem csak a nemzokepesseged, hanem a sajat egeszseged szempontjabol is (van olyan hormon, amelyik rakhajlamosito)
2013. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mikor volt abortuszod? nekem 3 hónapig utána nem volt az igazi a menstruációm.
2013. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2011 novemberében volt tehát már elég régen és mindig pontosan meg szokott jönni!
2013. febr. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!