Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztályháború az osztályomban!...

Osztályháború az osztályomban! Hogy állítsam le őket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, Tina átment Beátához. Röhögtek meg minden... Aztán történt egy kis malőr.. Annyira nevettek, hogy Tina bepisilt... Feltakarították, Tina kapott Beától váltóruhát.

A suliban Tina elmondta a lányoknak, és pár lány elmondta a fiúknak. Aztán Ádám megkérdezte Beátát, hogy igaz-e a hír.

Mivel Bea mérges volt Tinára, azt mondta, hogy igaz. (Elvileg Tina sokszor tett rosszat Beátának, ezért Bea dühös lett rá. Valami olyan volt, hogy Tina egyszer Bea barátja, máskor meg nem...)

A fiúk elnevezték Tinát "hugyoskának". Tina az mondta, hogy ha a téli szünet után is csúfolni fogják, akkor mindent elmond az osztályfőnökünknek. Akkor mindenki abba hagyta.

Most előkerült egy videó, amin Tina a pónilovain játszik. Ezt Bea mindenkinek megmutatta.

Bea azt mondta mindenkinek, hogy NE barátkozzanak Tinával, mert csak kihasználná őket. Most Tinával volt két lány, ebből az egyik át állt Beáta oldalára. Most Tinával egy ember van.

Gyakorlatilag az van, hogy az osztály két csoportra oszlott. 16-an +én vagyok (vagyunk) Bea oldalán, egy ember meg Tinával. Én a Hugyoska csúfolásból is kimaradtam, ebből szerettem volna kimaradni. De nem lehet, mert Beáta a legjobb barátnőm és segítenem kell neki. De ha nem segítek neki, akkor elmondja az összes titkomat... Más szóval zsarol... Lili, Beáta egy "talpnyalója" el akarja akarja mondani az egészet az ofőnknek. Én azt mondtam, hogy ne, mert gyakorlatilag egymásnak ugrásztják az osztálytársainkat. Az ofőnk szigorú, ezért valaki akár figyelmeztetést kaphat...

Bea azt akarja, hogy legyek a barátja Tinának, DE hallgassam ki a beszélgetéseit....

Én mind a két lány barátnője szeretnék lenni, de zek szerint ez nem fog menni...

Hogy tudnám leállítani az osztálytársaimat? Olyan idegesítőek... Ötödikesek vagyunk, 10-11 évesek...

Bocsi a fogalmazásért, de sietek...

*A neveket elváltoztattam*



2013. febr. 6. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz.Passz.Mondjátok el egy jó fej tanárnak hátha ő megoldja.
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dorcsii :) válasza:
Ne szóljatok senkinek, hagyd ott őket..és inkább más barátokat keress. Ha annyira zsarol nem a "legjobb" barátod. És ha te tényleg "Tina" barátja leszel és kihallgatod..akkor ő erre egyszer biztos rájön és elmondja a többieknek. És akkor te leszel az új "bűnbak"...
2013. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!