Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kiközösítettek...

Mit tegyek ha kiközösítettek az osztályomban?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok és gimnáziumba járok.

Mióta elkezdtem a középiskolát, nincsenek barátaim. Év elején megpróbáltam barátkozni, kedves voltam (még most is az vagyok), de senki nem beszélt velem szívesen. Ez természetesen mostanra sem változott és aggódom.

Hétfőn az egyik órára csoportmunkába kell rendeződnünk (4 fős csoportokba) és az a baj, hogy senki sem szeretné, hogy hozzájuk csatlakozzak. Nagyon rosszul érzem magam emiatt és már előre félek, hogy a tanár kiabálni fog velem, hogy miért nem mentem egyik csoporthoz sem.


Mit tegyek szerintetek hétfőn, hogy ne legyen baj?

Mit tegyek, hogy befogadjanak?



2013. jan. 19. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na most először is ismerem a helyzetedet, nem hinném hogy a tanár kiabálni fog hacsak nem valami idióta, észre fogja venni sőt már észre is vette hogy mi a helyzet, egy idő után be fognak fogadni ha ugyanígy viselkedsz, megismernek, rájönnek hogy el lehet veled lenni. Nekem már ez a helyzet több mint 14 éve volt, de szerintem azóta is ugyanígy működik. Év végére már volt 2 haver onnan, amire meg kijártam az iskolát sikerült szereznem egy tartós havert ugyanabból az osztályból, hogy hogyan lettünk ekkora cimborák már nem emlékszem, de azóta cimbim, a többi haver nagy része úgyis elköltözik, meg majd eltávolodtok. Ne aggódj a helyzet csak átmeneti.
2013. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt én is átéltem... én azt csináltam, hogy nem foglalkoztam az osztályommal.. viszont a suli összes többi osztályából voltak haverjaim... és velük lógtam szünetekben... na ennek az lett az eredménye hogy az ofő felhívta anyumékat, hogy elzárkózom az osztálytól... szóval ezt ne csináld XD Izé... ha vannak a korosztályodban barátaid, vagy volt általános sulis barátaid.. esetleg gondoltál már hogy iskolát válts...?
2013. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az iskolaváltással az a baj, hogy nem biztos, hogy átvennének. és persze lehet, hogy ott is ugyanaz lenne a helyzet vagy még rosszabb..

Amúgy köszönöm a válaszokat, sokat segítettek:)

2013. jan. 25. 20:49
 4/4 laca25 válasza:
25%
Verd be a pofáját aki kiközösít :D
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!