Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A minecraftban miért veszélyes...

A minecraftban miért veszélyes herobrine azon kivűl hogy meg ől?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 09:04
 1/4 2xSü ***** válasza:
Azért, mert nem létezik. Nem létező dolgokat létezőnek tartani, az tényleg elég veszélyes dolog. Mivel a tudatlanság, informálatlanság, hiszékenység egyik megjelenési formája, amelyek más területen is meg fognak mutatkozni, amiből már jelentős károd is származhat.
2013. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én azt kérdeztem hogy miért veszélyes nem azt hogy létezik de köszi azét a tanácsot
2013. febr. 8. 13:45
 3/4 2xSü ***** válasza:

Szerintem az, hogy valami létezik-e, az nem utolsó szempont annak megítélésében, hogy veszélyes-e, vagy sem. Illetve a nem létezése teljes mértékben meghatározza a veszélyességét is.


Ha arra vagy kíváncsi, hogy a legenda szerint miért veszélyes herobrine, akkor erre sincs egzakt válasz. A legendának számtalan formája létezik. Lásd:

[link]

[link]

2013. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1 Herobrine létezik.Kérdezd meg az egyik haverom,de őt börtönben tartják othon.;D


2.Azért veszélyes mert nem tud mást csinálni,minthogy megijeszt.Mert ezek a kockák úgyveszik hogy pl:Megölte egy creeper,de azt úgy gondolják hogy betörtek a házukba és levágták a nyakát.Szóval ha megijeszt akkor azt hiszik hogy a valóvilágban (nem a sorozatban) is meg fogja őt ijeszteni,és ezért inkább visszabújik az anyjába!

2014. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!