Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a családomnak?

Figyelt kérdés
Idén leszek 16 és az a helyzet, hogy sosem éltem fényűző életet, de most aztán már mondhatni szószerint "csóró" lett a családom. Még apukámat is kirúgták, így a szüleim mindketten munkanélküliek és nem akarok panaszkodni, mert tudom, nem visz előbbre, de a húgom és én elég sok mindent nélkülözünk, ami másoknak alap feltétel. (Nem vagyok cigány sem, mielőtt még azt hinnétek). A lényeg, hogy ötletem sincs miképp segíthetnék az anygi helyzetünkön. A válaszokat előre is köszönöm! (Feltéve, ha értelmesek) :)

2013. febr. 7. 17:13
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

Pénzügyileg nem annyira de takarékoskodni azt tudtok. Gugli sokban segít. :)


"olcsó receptek" 1000számra

"spórolás"

"takarékoskodás"

"víz gáz villany spórolás"


Eltenni a reklám újságokat és abban és üzletekben mi hol olcsóbb. Bár ezt anyukád figyelheti si már esetleg.


Munkaügyi Központba ha nincsenek bejelentkezve akkor elmenni nekik és jár 3 hónapig segély.


Ha tudod milyen munkákat néznének akkor keress nekik és mentsd el, aztán mutasd meg nekik hátha.

2013. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Az idézőjelesek a gugliba és kiad több helyen is hasznosakat. A neten meg ha ők nem értenek hozzá tudsz nekik segíteni.
2013. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy gugli: "hogyan spóroljunk a rezsin". Meg itt a gyk-n is volt már szó erről.
2013. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!