Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyent hajtogatni?

Hogy kell ilyent hajtogatni?

Figyelt kérdés

[link]

Ott a link,de én ezen nem tudok elmenni.valali eltudná magyarázni h hogy kell csinàlni.vagy tovàbbi érthető képeket,videókat ha tudnátok linkelni.


2013. febr. 7. 20:29
 1/1 anonim válasza:

Pedig nagyon könnyü.:) Én kicsinek milliót hajtottam ilyenből :)

Na szóval:

Egy kocka alakú lapra van szükség.Hogya pontosan tudd csinálni hajtsd félbe a szimmetria vonaljain,aztán mind a 4 sarkot hajtsd be,úgy hogy középen a csücskök pontosan érintkezzenek,ezután forditsd meg,és szintén a 4 sarkot hajtsd be és megint csak pontosan,hogy érintkezzenek.Hogy rendesen széttudd majd szedni hajtsd félre mind 2 oldalról,aztán az eggyik oldalán lesz 4 olyan hely,ahol a papirt kicsit feltolva betudod dugni az ujad,na oda tedd be4 ujad,aztán máris tátikázhatsz. ha irni akarsz bele akkor ami a tetején vannak azokat felhajtod beleirod. Mi régen úgy járszottunk hogy irtó hülyeségeket irtunk bele a teteéje számot,a következő ember mondott egy számot annyit hajtottunk rajta aztán volt ott bizonyos 4 szám azoik közül választhatott felnyitottuk és megnéztük mi van ott :)

2013. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!