Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elmélete érdekelne annak,...

Az elmélete érdekelne annak, hogy lehetséges-e, hogy valaki 18 évesen önnálóan kivándoroljon amerikába? Csak mert ott 21 év a nagykorúság határa

Figyelt kérdés
Nem szeretném én magam megtenni, és le is csúsztam a 18-ról jócskán, csak a dolog jogi elmélete érdekel, hogy működhet-e ez bármilyen formában. (senki kint élő rokon, semmi ismeretség, csak úgy kimenni)

2013. febr. 8. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

èn 12 éve voltam kint egy évre dolgozni. Akor voltam 19 éves.

Semmi gondom nem volt vele, már nagykorunak számítottam, csak alkoholt nem ihattam. Sok étterembe elkérték a személyit vagy útlevelet. és a szorakozóhelyek legtöbbségébe be sem mehettem. habár azért becsempésztek a barátaim mindig. De alkoholt nem ittam soha sem.

2013. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Arról esetleg nem tudsz, hogy lehet-e végérvényesen letelepedni is?
2013. febr. 9. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!