Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak senki nem akar...

Mit csináljak senki nem akar meghallgatni. és már aludni se tudok rendesen esténként hülyeségeket látok stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy senki... szüleidhez mindig mehetsz... és nekem akinek nincs sok haverom nekem is van 3 ember akihez mehetek akár éjjel fél 1 kor is akkor is meghallgatnak...

18/F

2009. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahha anyámhot odamentem és azt mondta ,h hagyjam már békén meg ne idegeljem az elalvási problémáimmal.. barátaim egyáltalán nincsenek,mert csak kihasználnak...
2009. szept. 5. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában amikor MINDENKI MÁS a hibás, akkor a valós probléma benned van, nem MINDENKI MÁSban.


Mi a probléma tulajdonképpen? Ha elmondod, akkor lehet, hogy meghallgatunk, lehet, hogy adunk tanácsot stb. Annyit írtál, hogy aludni sem tudsz, hülyeségeket látsz. Van oka a nemalvásnak? Mi az amit látsz? Mi váltotta ezt ki belőled?


Mit látsz megoldásnak a problémádra? Milyen úton akarsz elindulni?


Mi nem tudjuk a TE problémádat megoldani. Mégcsak azonosulni sem hiszem, hogy akarnak a válaszolók vele. Azonban tanácsot, ötletet arra vonatkozóan, hogy MERRE INDULJ biztos fogsz kapni. De néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha nem beszélsz, ne várj választ.


Ha segítségre vágysz, tudj segítséget kérni! Nem tudjuk a gondolataid kiolvasni, hogy aztán megértsük mi a probléma. Ott a billentyűzet, írd le!

2009. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért nem szeretek már nyílt sem lenni ,mert csak idegelnek hülyeségekkel,h hogy merek ilyeneket írni meg stb.. Egyszerűen már 2 éve gyűlölöm az osztályom ..hogy miért ,mert nincs senki akivel beszélgethetek .. AZ egyik gyerek lefáraszt mindneféle hülyeséggel egész nap csak beszél a másik meg szegény még azt is beveszi ,hogy ha lát egy reklámban egy sampont ,hogy tényleg pont olyan lenne a haja meg iylenek ők ketten akik még normálissak a többiek meg cikizik azokat akik nem márkás cuccban járnak mindenhova és lúzernek rtartanak,mert jól tanulok stb. ja a lányok meg csak akkor ,,szeretnek" ha nem figyelek órán hagy legyek én is hülye.. a fiúk még reménytelenebbek.. És most akikkel megpróbáltam barátkozni máshonnan azok nem hallgatnak meg akkor igazi barátok vajon?hát nem tudom pedig én is sok mindenben segítettem nekik az is lehet,h csak akkor vagyok jó nekik ha viccelődök mindenen de ha valami gondom van akkor magamra maradok a szüleimre végképp nem számíthatok nem elég bajuk ,h nincs elég pénzük azon aggódnak,h hogy tartsanak el apámnak rendes munkája sincs és ezért velem ba.nak foglalkozni.. ők nem hallgatnak meg ,mert idegesek már amikor hazajönnek a munkahelyükről...
2009. szept. 5. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

általános suliba jársz ugye? ne aggódj, utánna beiratkozol egy olyan középsuliba pl gimi ahol több olyan gyerek lessz aki tanul, ott majd találsz barátokat :)


++ hülyéskedni meg lazulni jó, nem kell mindig komolynak lenni

2009. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ,ha van kivel:)
2009. szept. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!