Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál délután aludni?

Szoktál délután aludni?

Figyelt kérdés
Én még suliba járok de csütörtökre olyan szinten elfáradok, hogy délután szoktam aludni kicsit és ha felkelek azt se tudom milyen nap van meg, hogy reggel vagy este. Olyankor megiszok egy bögre kávét és minden helyre jön. :)
2011. szept. 18. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ,de én inkább pénteken haza jövök és aztán meg alszom egy pár órát majd felkelek.

Mert én is iskolába járok még és én korán kelek és éjjfél körül megyek mindig aludni és másnap megint keljek korán és így megy ez egész hétig aztán már egyszer csak hulla vagyok.

2011. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor ha éjjel bulizok :D De máskor kb reggel 5-6-tól fent vagyok.
2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem.
2011. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is csak pénteken mert ha hét közbe haza érek suliból és alszok egy 2 és fél órát akk este nem tok aludni akkor meg nem tok felkelni másnap a sulihoz :S
2012. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!