Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lassan már 2 éve, hogy elballa...

Lassan már 2 éve, hogy elballagtam a suliból. Azóta munkanélküli vagyok! Van szakmám, de sehova sem kellek, mert nincs tapasztalatom! Mit csináljak? Unom már!

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 18:52
 1/1 anonim válasza:
ez szomorú, én 2009 óta kb 7.5 hónapot melóztam :/ nem tudsz beiratkozni vmi tanfolyamra munkaügyi központ által? talán fizetnek is érte valamennyit havonta, én is csináltam ezt, most megint ilyesmire szeretnék pályázni. Nekem logisztikai ügyintéző végzettségem van, aztán csináltam egy kéz és lábápoló műkörömépítőt, de erre manapság nem költenek az emberek, most beiratkoztam egy másik tanfolyamra. de ide már ugy hogy külföldre készülök, itthon semminek nem veszem hasznát, mindegy mit tanulok :/
2013. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!