Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a földönkívüliek...

Ti hisztek a földönkívüliek létezésében?

Figyelt kérdés
Magyarul mit gondoltok? Egyedül vagyunk a világegyetemben?
2013. febr. 9. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy van élet a Földön kívül, csak az nem, hogy értelmes. Egyrészt valószínűleg sok helyen kialakult az élet, mivel nagy az univerzum, de mivel az evolúció jelenlegi elmélete szerint tulajdonképpen véletlenek vezetnek az értelmes élet kialakulásához, tehát az értelmes élet csak egy a sok lehetőség közül, ezért korántsem biztos, hogy máshol létrejött. Nem ismerjük egyelőre a pontos matematikai esélyeket ezzel kapcsolatban, ahhoz el kéne készíteni az evolúció matematikai modelljét, de itt még nem tartunk.

Szóval vagy van földönkívüli értelmes élet, vagy nincs. :)

2013. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval ... én is így látom a dolgokat!
2013. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.. Lehet, hogy nektek van igazatok, de én valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy egyedül legyünk. :D És igen.. ha van is élet, az még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az az élet értelmes. Amúgy meg a tudósok arra várnak, hogy kapcsolatba lépjenek velünk.. meg hogy szondákat küldjenek a Földre.. Hát arra szerintem várhatnak.. de ha más nem, ez mindenképpen bizonyíték arra, hogy ha vannak földönkívüliek, akkor azok értelmesek: nem próbálnak meg kapcsolatba lépni velünk. :P
2013. febr. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!